TOP 20 projektów typu nowoczesna stodoła

Na rynku pojawia się coraz więcej propozycji domów w stylu nowoczesnej stodoły. Zobacz nasze zestawienie TOP 20 najlepszych i najchętniej wybieranych projektów!

Zalety domów w stylu nowoczesnej stodoły

Do zalet domów stylizowanych na stodoły niewątpliwie należą: energooszczędność, funkcjonalne układy pomieszczeń, ekologiczne rozwiązania oraz prosta bryła i konstrukcja.

Nowoczesne projekty w stylu nowoczesnej stodoły są jednymi z popularniejszych, nowoczesnych rozwiązań. Zachwycają funkcjonalnością oraz dostosowaniem do potrzeb dużych rodzin. Koniecznie sprawdź nasze zestawienie top 20 projektów!

1. Projekt domu Ekonomiczny 2T (107,7 m²)

Projekt domu Ekonomiczny 2T
Projekt domu Ekonomiczny 2T

Projekt domu Ekonomiczny 2T od razu rzuca się w oczy. Jest przestronny, nowoczesny i posiada liczne, stylowe przeszklenia. Budynek dopełnia wygodny taras, idealnie nadający się na każdego typu przyjęcie: grilla, urodziny czy rodzinny obiad.

Wewnątrz znajdują się cztery sypialnie, dzięki czemu jest to projekt dla nawet pięcioosobowej rodziny.

2. Projekt domu Wymarzony 4 (127,1 m²)

Projekt domu Wymarzony 4
Projekt domu Wymarzony 4 - w stylu nowoczesnej stodoły

Wymarzony 4 od razu przykuwa uwagę. Posiada poddasze do późniejszej adaptacji oraz strych, który sprawdzi się szczególnie wśród młodych inwestorów, chcących podzielić koszty związane z inwestycją w czasie lub rozbudować dom dopiero po powiększeniu rodziny.

Wewnątrz znajdują się trzy wygodne sypialnie. Jedna z nich, zaplanowana z myślą o rodzicach, posiada osobną garderobę.

3. Projekt domu Pogodny 2 (150,35 m²)

Wyjątkowy projekt nowoczesnego domu
Wyjątkowy projekt nowoczesnego domu

Projekt Pogodny 2 to parterowy budynek z poddaszem użytkowym oraz praktycznym garażem jednostanowiskowym. Na jego parterze znajduję się salon, kuchnia, spiżarnia, łazienka, kotłownia oraz garaż.

Na poddaszu za to: cztery pokoje, łazienka, pralnia oraz dodatkowe garderoby. To budynek dla nawet sześcioosobowej rodziny.

4. Projekt domu Flora z garażem 1-st. A (110 m²)

Projekt domu Flora z garażem 1-st. A
Projekt domu Flora z garażem 1-st. A

Nowoczesny dom parterowy typu stodoła z jednostanowiskowym garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym. W projekcie przewidziano ogrzewanie na paliwo stałe. W nocnej strefie zaplanowano aż trzy sypialnie. To funkcjonalny i wygodny projekt dla czteroosobowej rodziny. 

5. Projekt domu Domena 123 C1 (129,67 m²)

Projekt domu Domena 123 C1 ma wyjątkowe wnętrze
Projekt domu Domena 123 C1 ma wyjątkowe wnętrze

Projekt parterowego domu. Wygodnie zamieszka w nim cztero- lub nawet pięcioosobowa rodzina. Schody prowadzą na antresolę, z której mamy dostęp do strychu. Duży strych nieużytkowy bez przeszkód można zaadaptować na cele użytkowe, na przykład jako dodatkowe pokoje. 

6. Projekt domu Przejrzysty - wariant I - C365a (92 m²)

Projekt domu o powierzchni 92 m2
Projekt domu o powierzchni 92 m2

Projekt domu Przejrzysty - wariant I - C365a posiada poddasze do późniejszej adaptacji. Wewnątrz znajdują się pomieszczenia, takie jak: taras, kotłownia, dwie sypialnie, łazienka, WC, salon oraz gabinet.

Poddasze o powierzchni 44,7 m2 można zaadaptować w późniejszym czasie, np. gdy będziemy chcieli powiększyć rodzinę. Parter jest funkcjonalną przestrzenią dla nawet czterech osób.

7. Projekt domu Kiri (138,97 m²)

Projekt domu typu nowoczesna stodoła
Projekt domu typu nowoczesna stodoła

Kiri to projekt z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem. Na jego parterze znajdują się: garaż, kotłownia, łazienka, gabinet, salon z jadalnią, spiżarnia oraz kuchnia.

Na poddaszu zaplanowano: trzy pokoje (w tym jeden z garderobą oraz łazienką) oraz pralnię i drugą łazienkę - dostępną dla wszystkich domowników.

8. Projekt domu Odważny 2 (154,4 m²)

Odważny 2 to wyjątkowy projekt
Odważny 2 to wyjątkowy projekt

Odważny 2 należy do tych rozwiązań, które wpiszą się w miejski i podmiejski krajobraz. Na jego parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, przestronny pokój dzienny, gabinet, dwie łazienki, garderoba, pokój (który bedzie idealnym rozwiązaniem dla rodziców) i kotłownia. Na poddaszu zaplanowano strefę nocną: antresolę, dwie sypialnie, łazienkę, pralnię oraz garderobę.

9. Projekt domu Jemioła (120,23 m²)

Projekt domu Jemioła
Projekt domu Jemioła

Jemioła to parterowy budynek z jednostanowiskowym garażem. Jego estetyka nawiązuje do tradycyjnych wzorów, typowych dla wiejskich terenów. Wewnątrz może wygodnie zamieszkać trzy- a nawet czteroosobowa rodzina. 

Na parterze znajdują się trzy sypialnie (jedna z nich posiada osobną łazienkę oraz garderobę), toaleta, salon, kuchnia, garderoba, niewielkie WC oraz jednostanowiskowy garaż z kotłownią. Podział na część dzienną i nocną zapewnia stały komfort wszystkim domownikom.

10. Projekt domu Żurawinka z garażem 1-st. A1 (85,9 m²)

Projekt domu Żurawinka z garażem 1-st. A1
Projekt domu Żurawinka z garażem 1-st. A1

Żurawinka to parterowy dom z jednostanowiskowym garażem. Budynek przeznaczony dla czteroosobowej rodziny został zaprojektowany w technologii murowanej z prefabrykowanymi wiązarami dachowymi. Wewnątrz znajdują się trzy wygodne sypialnie.

11. Projekt domu Pionierski - wariant I - C385a (84,4 m²)

Projekt domu w stylu stodoły
Projekt domu w stylu stodoły

Tak wyjątkowy projekt wpisze się zarówno w miejski, jak i wiejski krajobraz. Wszystkie pomieszczenia umieszczono na jednej kondygnacji i przykryto dwuspadowym dachem, dzięki czemu projekt jest stosunkowo tani w realizacji.

Wewnątrz znajdziemy cztery sypialnie, łazienkę, kotłownię, kuchnię oraz salon.

12. Projekt domu Otis (166,58 m²)

Projekt domu Otis
Projekt domu Otis

Otis od razu zwraca na siebie uwagę licznymi przeszkleniami. To parterowy budynek bez garażu o zachwycajacej powierzchni użytkowej. Wewnątrz zaplanowano pomieszczenia z podziałem na strefę dzienną oraz nocną. W tej pierwszej znajduje się pokój, salon, kuchnia, jadalnia oraz łazienka. W drugiej - kotłownia, łazienka oraz trzy pokoje. To dom dla nawet pięcioosobowej rodziny.

13. Projekt domu Ka58 (139,9 m²)

Projekt domu Ka58
Projekt domu Ka58

Ka58 to parterowy dom w stylu nowoczesnej stodoły. Jego elewacja idealnie współgra z dachówką oraz stolarką. Szczególny projekt wyróżniają bardzo duże sypialnie - każda ma ponad 17 m²! 

W skład pomieszczeń wchodzą: spiżarnia, salon, kuchnia, WC, trzy pokoje, garderoba (w jednej z sypialni), łazienka, pralnia oraz pomieszczenie gospodarcze.

14. Projekt domu Studio 71 (129,9 m²)

Studio 71 - szczególny projekt
Studio 71 - szczególny projekt

Studio 71 to parterowy dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem. Świetnie pisze się w miejski, wiejski, a nawet leśny krajobraz. To rozwiązanie stosunkowo tanie w budowie, gdzie wygodnie może zamieszkać nawet pięcioosobowa rodzina.

15. Projekt domu Lorenzo (106,1 m²)

Projekt domu Lorenzo
Projekt domu Lorenzo

Lorenzo to dom o szczególnej i modnej elewacji, który od razu zwraca na siebie uwagę. Jest parterowy, ma liczne przeszklenia i nadaje się na wąskie działki z wjazdem od południa. W skład pomieszczeń wchodzą: komunikacja, pokój dzienny z kuchnią, trzy pokoje, dwie łazienki (jedna znajduje się w sypialni zaplanowanej z myślą o rodzicach) oraz kotłownia.

16. Projekt domu Alfi (158,86 m²)

Projekt domu Alfi
Projekt domu Alfi

Alfi to parterowy budynku z dwustanowiskowym garażem. Współczesny, minimalistyczny charakter domu uzyskano dzięki elewacjom wykończonym białym tynkiem, urozmaiconym szalówką w kolorze naturalnego drewna, które idealnie komponują się z szarą blachą na rąbek. Strefa intymna projektu składa się z trzech wygodnych sypialni oraz łazienki. Największy pokój ma własną garderobę oraz toaletę.

17. Projekt domu Natan II bez garażu B (106,5 m²)

Projekt domu Natan II bez garażu B
Projekt domu Natan II bez garażu B

Natan II bez garażu B to nowoczesny dom z licznymi i dużymi przeszkleniami. Budynek zaprojektowano na planie wydłużonego prostokąta, z prostym dwuspadowym dachem, z wykończeniem jednorodnym materiałem z nielicznymi elementami drewnianymi. W projekcie znajdują się trzy sypialnie, jedna z nich została połączona z osobną garderobą. To rozwiązanie dla nawet czteroosobowej rodziny.

18. Projekt domu Daniel IV (122,38 m²)

Projekt domu z poddaszem do późniejszej adaptacji
Projekt domu z poddaszem do późniejszej adaptacji

Daniel IV to parterowy dom o praktycznej powierzchni użytkowej, dostosowanej do potrzeb nawet pięcioosobowej rodziny. Projekt stawia na prostotę, harmonię i funkcjonalność, dzięki czemu jest nie tylko maksymalnie komfortowy, ale również bardzo ciepły i tani w utrzymaniu.

Dodatkowym atutem projektu jest modna antresola.

19. Projekt domu Sej-Pro 083 Energo (103,82 m²)

Oryginalna elewacja projektu domu na 19 pozycji w zestawieniu
Oryginalna elewacja projektu domu na 19 pozycji w zestawieniu

Sej-Pro 083 Energo to bardzo ciekawy projekt nowoczesnej parterówki. Wszystkie pomieszczenia w budynku zaplanowano na jednej kondygnacji. W ich skład wchodzą: trzy pokoje, dwie łazienki, pokój dzienny, WC, kuchnia oraz kotłownia. Powierzchnia sypialni wynosi 10,98 m², 10,98 m² oraz 16,12 m².

20. Projekt domu Rodzinny 3 (132,8 m²)

Projekt domu Rodzinny 3
Projekt domu Rodzinny 3

Rodzinny 3 to parterowy budynek z dwustanowiskowym garażem. W projekcie znajduje się zadaszony taras, który będzie wygodnym miejscem codziennych spotkań z pozostałymi członkami rodziny.

Wewnątrz domu zaplanowano: kuchnię, pokój dzienny z jadalnią, cztery pokoje (w tym jeden z garderobą), łazienkę, toaletę, pralnię, kotłownię oraz garaż dwustanowiskowy.