TOP 20 projektów z aranżacjami wnętrz

Projekty gotowych domów, które posiadają aranżacje wnętrz pomogą Ci wybrać odpowiednie rozwiązania do Twojego budynku. Dla wielu inwestorów ważne jest, żeby zewnętrzna elewacja była nie tylko modna, ale również spójna z wnętrzem. Dziś przedstawimy 20 najmodniejszych i najpopularniejszych propozycji projektów.

Aranżacje w projektach domów

Planując wykończenie domu, inwestor musi podjąć m.in. decyzje o wyborze materiałów podłogowych, okładzin na ściany, ale też wzorów, płytek czy ogólnego stylu mieszkania. Możemy je zaplanować np. w stylu skandynawskim lub nowoczesnym. Szczególnie tam, gdzie wykończenie powinno do siebie pasować, np. w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią i salonem, warto zadbać o spójny wygląd pomieszczeń. Gotowe projekty domów jednorodzinnych, które dziś przedstawimy mogą być inspiracją i zachęcić nie tylko do wyboru odpowiedniego projektu, ale również modnego wnętrza zgodnego z naszym gustem. 

Oczywiście, aranżując dom nie musimy aranżować w zasugerowany sposób. To tylko sugestia, pomysł i inspiracja, która ma pokazać proponowane zestawienia kolorystyczne, umeblowanie oraz połączenie faktur z ciekawymi wzorami. Zachęcamy do zapoznania się z naszym top 20 projektów domów z aranżacjami wnętrz!

1. Projekt domu Dom na Dębowej

Projekt Dom na Dębowej charakteryzuje się stylową, lecz elegancką i staromodną elewacją, która spodoba się tym najbardziej wymagającym inwestorom. Wszystkie pomieszczenia w jego wnętrzu zaplanowano na jednej kondygnacji. Strefa dzienna projektu to wyjątkowy salon oraz jadalnia z kuchnią, które na przedstawionych wizualizacjach prezentują się modnie i ponadczasowo. Styl glamour jest od lat w czołówce najpopularniejszych opcji!

Projekt domu Dom na Dębowej
Projekt domu Dom na Dębowej
Aranżacja wnętrza w stylu glamour
Aranżacja wnętrza w stylu glamour

2. Projekt domu Tebe

Choć projekt Tebe jest minimalistyczny i klasyczny, jego ciepłe akcenty od razu wprowadzają nas w rodzinną atmosferę. Warto zwrócić uwagę na kolorowe detale i dodatki, które zapraszają do wnętrza więcej życia. Również roślinność pięknie prezentuje się we wnętrzu. Z zewnątrz projekt Tebe jest przytulny i rodzinny - tak samo jak modne wnętrze, które wpasowuje się w aktualne trendy.

Dom Tebe doskonale nadaje się dla trzy-, czteroosobowej rodziny
Dom Tebe doskonale nadaje się dla trzy-, czteroosobowej rodziny
Projekt Tebe - aranżacja
Projekt Tebe - aranżacja

3. Projekt domu Mokka 5

Mokka 5 to projekt domu parterowego z jednostanowiskowym garażem. Jest niewielki i rodzinny - jak zaproponowana aranżacja. Nowoczesne i minimalistyczne akcenty oraz przytulny kominek na pewno spodobają się rodzicom szukającym wymarzonego domu. Wizualizacja pomaga również zwrócić uwagę na naturalne światło, które będzie wpadać do wnętrza dzięki przeszkleniom.

Projekt Mokka 5
Projekt Mokka 5
Rodzinne, dobrze zaplanowane wnętrze
Rodzinne, dobrze zaplanowane wnętrze

4. Projekt domu Dostępny D45 Wariant II

Projekt Dostępny D45 Wariant II to surowa elegancja w najlepszym tych słów znaczeniu. Od razu zwraca na siebie uwagę modnymi wykończeniami oraz brakiem przepychu. Modny dywan oraz przeważająca obecność bieli i czerni spodobają się najbardziej wymagającym inwestorom. Projekt Dostępny D45 również z zewnątrz cechuje się identyczną surowością. To zdecydowanie trafiona propozycja aranżacji wnętrza.

Nowoczesny projekt domu
Nowoczesny projekt domu
Dostępny D45 Wariant II - aranżacja
Dostępny D45 Wariant II - aranżacja

5. Projekt domu Inka II z garażem 1-st. A na paliwo stałe

Projekt Inka II to niewielki projekt o powierzchni użytkowej 96,6 m². Małą przestrzeń zaplanowano w jasny sposób oraz zastosowano rozwiązania, które optycznie powiększają pomieszczenia. Co ważne, choć projekt nie jest duży, wnętrze podzielono na część dzienną - na parterze, oraz nocną na poddaszu - z sypialniami.

Dom o praktycznej powierzchni użytkowej - 96,6 m²
Dom o praktycznej powierzchni użytkowej - 96,6 m²
Geometryczne rozwiązania są bardzo popularne
Geometryczne dodatki są bardzo popularne

6. Projekt domu Koncept-43

Koncept-43 to aż 124,59 m² powierzchni użytkowej. Wszystkie pomieszczenia w projekcie zaplanowano na jednej kondygnacji. Zadbano również o dwustanowiskowy garaż. Nowoczesną i surową bryłę dopełni równie stylowe wnętrze. Szary, brązowy, czarny i biały tworzą wyjątkowe połączenie, które spodoba się zarówno młodszym, jak i starszym mieszkańcom.

Projekt domu Koncept-43
Projekt domu Koncept-43
Modna, elegancka aranżacja
Modna, elegancka aranżacja

7. Projekt domu Dom na parkowej 6

Tak wyjątkowy projekt o klasycznej elewacji potrzebuje równie eleganckiego wnętrza. Wysoki sufit daje wiele możliwości aranżacyjnych. Szafki i regały na całą ścianę, długie lampy czy kolorowe zdjęcia i lustra pasują idealnie. Przeszklenia zapraszają do wnętrza światło, które naturalnie doświetli pomieszczenie.

Na poddaszu znajduje się antresola, którą na pewno docenią inwestorzy szukający niecodziennych rozwiązań.

Dom na Parkowej 6 to wyjątkowy budynek
Dom na Parkowej 6 to wyjątkowy budynek
Przestronny salon w projekcie domu
Przestronny salon w projekcie domu

8. Projekt domu Tracja 5

Projekt domu Tracja 5 to budynek o powierzchni użytkowej 109,85 m². Delikatny i klasyczny domek zostaje dopełniony przez modne wnętrze. Odcienie zielonego oraz kwiaty i rośliny we wnętrzu sprawiają, że aranżacja będzie gustowna dla starszych i młodszych domowników. Przedstawione urządzenie salonu zapewnia wystarczająco miejsca do codziennych, rodzinnych rozrywek i rozmów.

Projekt domu Tracja 5
Projekt domu Tracja 5
Modne dodatki w aranżacjach wnętrz
Modne dodatki w aranżacjach wnętrz

9. Projekt domu Domena 112 A1

Domena 112 A1 z jednostanowiskowym garażem i licznymi przeszkleniami to idealny dom dla artystycznych dusz, które interesują się niecodziennymi rozwiązaniami.

Elewacja budynku jest szczególna i na pewno przypadnie do gustu młodym inwestorom. Również wnętrze zaplanowano tak, by prezentowało się modnie, stylowo i było pełne popkultury oraz sztuki. Modne dodatki i niecodzienne kolory sprawiają, że to jeden z najciekawszych budynków w naszym zestawieniu.

Projekt domu Domena 112 A1
Projekt domu Domena 112 A1
Oryginalny dom z wyjątkowym wnętrzem
Oryginalny dom z wyjątkowym wnętrzem

10. Projekt domu Ekonomiczny 5

Wnętrze nowoczesnego projektu Ekonomicznt 5 to połączenie stylu loftowego, boho i eklektycznego. Wszystkie pomieszczenia w budynku zaplanowano na jednej kondygnacji.

Na parterze zostały zaplanowane aż cztery wygodne sypialnie, dzięki czemu jest to rozwiązanie dla nawet sześcioosobowej rodziny.

Ekonomiczny 5 to dom w stylu nowoczesnej stodoły
Ekonomiczny 5 to dom w stylu nowoczesnej stodoły
Projekt Ekonomiczny 5 i wnętrze w stylu loftowym
Projekt Ekonomiczny 5 i wnętrze w stylu loftowym

11. Projekt domu Mini 3

Projekt Mini 3 to niewielki dom, którego modna aranżacja jest połączeniem białego, szarego i czerwonego koloru w różnych odcieniach. Takie połączenie zapada w pamięć i rzuca się w oczy. W projekcie znajdują się trzy sypialnie, dzięki czemu stanowi on propozycję dla nawet czteroosobowej rodziny. Przedłużeniem salonu jest wygodny taras.

Projekt domu Mini 3
Projekt domu Mini 3
Połączenie czerwonego, szarego i białego jest modne i oryginalne
Połączenie czerwonego, szarego i białego jest modne i oryginalne

12. Projekt domu N10-G1

Projekt domu N10-G1 to parterowy budynek z jednostanowiskowym garażem. Praktyczna powierzchnia użytkowa 96,97 m² jest wygodnym rozwiązaniem dla nawet czteroosobowej rodziny. Wnętrze domu jest stylowe, łączy klasyczne barwy, roślinność oraz delikatnie uzupełniające całość detale. Z zewnątrz elewacja projektu jest jasna, a ciemne akcenty ją dopełniają.

Projekt domu N10-G1
Projekt domu N10-G1 posiada jednostanowiskowy garaż
Przytulne wnętrze w modnych kolorach
Przytulne wnętrze w modnych kolorach

13. Projekt domu Neo II

Nie od dziś wiadomo, że kominek potrafi być wspaniałym dopełnieniem każdego wnętrza. Szczeólnie w takim projekcie jak Neo II. Wnętrze jest tu ciepłe, a elementy, takie jak obrazy, półka na książki czy lampy dopełniają całość, czyniąc pokoje stylowymi, modnymi i przyjemnymi w codziennym użytkowaniu pomieszczeniami.

Projekt domu Neo II
Projekt domu Neo II
Ciepłe kolory i akcenty w projekcie Neo II
Ciepłe kolory i akcenty w projekcie Neo II

14. Projekt domu Laredo

Laredo to projekt o powierzchni użytkowej 114,8 m². Można określić go, jako parterowy dom z dwustanowiskowym garażem, o nowoczesnej elewacji i oryginalnym wnętrzu, pełnym roślin oraz detali w odcieniach żółtego i zielonego koloru. To propozycja, która może nas zainteresować, ponieważ jest ciekawą alternatywą dla surowych i klasycznych aranżacji.

Projekt domu Laredo
Projekt domu Laredo
Żółty i zielony - te kolory to hit!
Żółty i zielony - te kolory to hit!

15. Projekt domu Domidea 98

W projekcie Domidea 98 nie ma mowy o klasycznych rozwiązaniach! W domu dzieje się dużo, jest kolorowo, a estetyczny przepych sprawia, że nawet najbardziej wymagający inwestorzy będą zadowoleni. Wysoko umieszczony dach zachęca do zaplanowania fototapety, ściany pełnej plakatów lub innej formy ozdabiania. Wiszące elementy są mile widziane. Gwarantujemy, że efekt okaże się nieziemski! To projekt dla nawet pięcioosobowej rodziny.

Domidea 98 jest jednym z faworytów wśród inwestorów
Domidea 98 jest jednym z faworytów wśród inwestorów
Oryginalna ściana stanie się idealnym dopełnieniem strefy dziennej
Oryginalnie wykończona ściana stanie się idealnym dopełnieniem strefy dziennej

16. Projekt domu Simple 5 2G

Projekt Simple 5 2G to parterowy dom z dwustanowiskowym garażem. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 122,3 m². W projekcie znajdują się trzy wygodne sypialnie - dla nawet czterosobowej rodziny. Szare kolory z błękitnymi akcentami oraz obrazami na ścianach dają estetyczny i elegancki efekt.

Projekt domu Simple 5 2G
Projekt domu Simple 5 2G o powierzchni użytkowej 122,3 m²
Modne kolory i przytulna atmosfera
Modne kolory i przytulna atmosfera

17. Projekt domu Eco 22 segment

Projekt Eco 22 segment o powierzchni użytkowej 128,12 m² zachwyca od pierwszego spojrzenia. Jego wnętrze daje duże możliwości aranżacyjne, jednak warto postawić na wszechobecną elegancje, styl glamour i rustykalne detale. 

Na poddaszu projektu znajdują się aż 4 sypialnie, które zapewnią codzienny komfort wszystkim domownikom.

Eco 22 segment - projekt idealny na miejskie działki
Eco 22 segment - projekt idealny na miejskie działki
Projekt domu Eco 22 segment
Projekt domu Eco 22 segment

18. Projekt domu Carmine z garażem 1-st. A

Projekt domu Carmine z garażem 1-st. A zwróci na siebie uwagę kreatywnych osób o artystycznym i wrażliwym uosobieniu. Duże, otwarte przestrzenie w połączeniu z kreatywnym i praktycznym wystrojem mogą stanowić propozycję dla młodej pary ale również dużej rodziny. W projekcie znajdują się aż cztery sypialnie, które zapewnią komfort nawet pięcioosobowej rodzinie.

Projekt Carmine z garażem 1-st. A
Projekt Carmine z garażem 1-st. A
Wnętrze w stylu loftowym
Wnętrze w stylu loftowym

19. Projekt domu Synezjusz PS

Synezjusz PS to parterowy dom z poddaszem do adaptacji. Szczególnie sprawdzi się w przypadku młodych rodzin, które chcą podzielić inwestycje w czasie ze względów finansowych lub np. rozbudować poddasze, gdy powiększy się rodzina.

Wnętrze domu Synezjusz PS to propozycja rodzinnego, minimalistycznego budynku. Proste, oszczędne, lecz modne wnętrze pozwala na łatwe wprowadzenie zmian aranżacyjnych, gdy właściciele będą chcieli np. nieco odświeżyć ściany lub wymienić meble. Godne uwagi jest praktyczne oddzielenie kuchni od części wypoczynowej.

Projekt domu Synezjusz PS
Projekt domu Synezjusz PS
Wnętrze z naturą - zawsze w modzie!
Wnętrze z naturą - zawsze w modzie!

20. Projekt domu Sezam

Projekt Sezam to niewielki domek o powierzchni użytkowej 77,84 m². Jego wnętrze jest stylowe, niewielkie i rodzinne - idealnie sprawdzą w nim ozdoby, takie jak zdjęcia, obrazy czy fototapeta. Na parterze zaplanowano trzy wygodne sypialnie, każda z nich będzie wygodnym miejscem odpoczynku. 

Niewielka kuchnia została zaprojektowana w jasnych kolorach, co sprawia, że wydaje się większa, a dodatkowo jest w niej dużo światła, pomimo średniej wielkości okna. Zastosowane rozwiązania mogą być dobrą inspiracją do zaplanowania wnętrza każdego podobnej wielkości projektu.

Budynek o powierzchni użytkowej 77,84 m²
Budynek o powierzchni użytkowej 77,84 m²
Projekt domu Sezam
Projekt domu Sezam